Blacharz samochodowy | Grupa Cichy-Zasada | wolne weekendy

Grupa Cichy-Zasada
Plewiska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Największy w Polsce dealer samochodowy marek: Audi, VW, Skoda, Seat, Cupra - Grupa Cichy-Zasada , zaprasza do współpracy osoby chętne rozpocząć pracę na stanowisku: Blacharz samochodowy w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

Oferujemy Tobie:

  • Zatrudnienie w rozwijającej się organizacji (największy w Polsce dealer aut, etat, umowa o pracę)

  • Darmowy pakiet medyczny w Grupie Luxmed

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku - 6.00-14.00; 14.00-22.00)

  • Zniżki na usługi i produkty firmowe (zakup aut, usług, ubezpieczeń itp.)

  • Świadczenia na święta (np. karty Sodexo)

  • Paczki dla dzieci pracowników z okazji Dnia Dziecka ( do 18 r.ż. )

  • Wyprawkę dla maluszka

  • Pracę w profesjonalnym zespole, pewność zatrudnienia

  • Możliwość udziału w wydarzeniach firmowych, sportowych i integracyjnych firmy

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie kompleksowych, samodzielnych napraw blacharskich samochodów

  • Przestrzeganie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami marki

  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzeń, narzędzi oraz stanowiska naprawczego)

  • Rozwój umiejętności związanych z wykonywaniem napraw blacharskich

  • Kontrolowanie jakości wykonywanych napraw

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego blacharza samochodowego

  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu napraw blacharskich i wymiany uszkodzonych elementów nadwozia

  • Umiejętność rozbrajania i uzbrajania samochodu podczas napraw blacharskich

  • Znajomość technologii napraw powypadkowych

  • Znajomość obsługi urządzeń diagnostycznych i naprawczych

  • Dokładność i sumienność

  • Terminowość i dobra organizacja pracy

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

26 sty 2024;   from: www.olx.pl