Zatrudnimy przedstawiciele handlowego

Osoba fizyczna (prywatna)
Sanok Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma CENTURION-R SP. Z O.O. z siedzibą w Sanoku zatrudni pracownika na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis Stanowiska:

  • Bezpośrednia obsługa handlowa punktów sprzedaży na powierzonym terenie.

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych odbiorców.

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych na przydzielonym obszarze rynku.

Wymagania:

  • Umiejętności handlowe (min. pół roku).

  • Dyspozycyjność.

  • Umiejętność budowania bezpośrednich relacji z klientami.

  • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celu.

  • Prawo jazdy B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Niezbędne narzędzia (samochód, telefon).

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ lub osobiście w siedzibie firmy przy ulicy Lipińskiego 109.

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl