Asystent/ka produkcji suplementów diety

26 zł - 36 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Olsztyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

OPIS

Jesteśmy firmą zajmującą się opracowywaniem oraz produkcją kontraktową innowacyjnych suplementów diety. Poszukujemy osoby na stanowisko “asystent/asystentka produkcji suplementów diety" do pracy w naszym laboratorium w Olsztynie.

Jeśli:

  • posiadasz dobre zdolności manualne

  • dobrze czujesz się w pracy laboratoryjnej

  • umiesz dbać o czystość i starannie wykonujesz powierzone zadania

  • odnajdujesz się w pracy zespołowej, ale potrafisz też pracować samodzielnie

  • interesujesz się dietetyką, zielarstwem, suplementacją i zdrowym stylem życia

to być może szukamy właśnie Ciebie.

Jakie będą Twoje zadania?

  • przyjmowanie dostaw oraz analiza jakościowa surowców

  • pomoc w organizacji produkcji zleconych partii suplementów diety

  • przygotowanie receptur oraz konfekcjonowanie produktów gotowych

  • dbanie o czystość oraz standardy sanitarno-epidemiologiczne w laboratorium

  • pomoc w obsłudze logistycznej zamówień oraz pilnowaniu stanów magazynowych

Co oferujemy?

  • umowę-zlecenie na okres próbny (3 m-ce), po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony

  • 22,5 zł/h netto w okresie próbnym (3 m-ce), po okresie próbnym ustalimy indywidualne warunki współpracy

  • elastyczny grafik, możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin

  • premie kwartalne wypłacane na podstawie efektywności pracy

  • kartę multisport i inne atrakcyjne dodatki dla pracowników

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV na adres info(małpa)neuronutrition.eu. Praca jest dostępna od zaraz. Doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy. Mile widziane są osoby studiujące (zwłaszcza takie kierunki jak: technologia żywienia, dietetyka, chemia, farmacja, biotechnologia itp.). Jeżeli Twoja kandydatura nas zainteresuje, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której lepiej poznamy siebie nawzajem oraz swoje oczekiwania względem naszej ewentualnej współpracy.

30 gru 2022;   from: www.olx.pl