Samodzielny Kucharz

Osoba fizyczna (prywatna)
Wrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Terminal Event Center we Wrocławiu przy ul. Rakietowej 33 zatrudni osobę na stanowisku: KUCHARZ

Oferujemy:

  • Indywidualne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska

  • szkolenia zewnętrzne dla osób najbardziej zaangażowanych

  • intensywny rozwój zawodowy i realna możliwość awansu

  • możliwość pracy przy nowych projektach

  • umowę o pracę po okresie próbnym

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

Twoje zadania:

przygotowanie dań w zgodzie z obowiązującymi recepturami

dbanie o estetykę potraw

utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy

Nasze oczekiwania:

doświadczenie na podobnym stanowisku

dobra organizacja pracy

nastawienie na naukę i ciągły rozwój osobisty

schludność i kultura osobista

kreatywne podejście, pomysłowość

dyspozycyjność

17 sie 2023;   from: www.olx.pl