Kierowca kat. C - codzienne zjazdy na bazę

6 500 zł - 7 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Wrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Kierowca kat. C

Baza: Wrocław/ Psie Pole

Wynagrodzenie: 6 50*********00,00 zł netto

Codziennie w domu

Obowiązki Kandydata:

  • Prowadzenie samochodu ciężarowego z kategorią C

  • Załadunek i rozładunek towaru (palety, kartony) możliwa podwójna obsada

  • Wykonywanie dostaw zgodnie z harmonogramem i w wyznaczonych terminach

  • Praca w systemie pn-pt oraz dwie soboty w miesiącu (odbiór dnia wolnego w tygodniu )

  • Start pracy pomiędzy 4 a 6 rano

  • trasy w obrębie województwa

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C,

  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne,

  • Książeczka sanitarna,

  • Zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy,

  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności,

  • Doświadczenie na proponowanym stanowisku,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

  • terminowe wynagrodzenie (płaca zasadnicza, diety),

  • system premiowy,

  • odpoczynki w domu,

  • telefon służbowy,

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl