Referent ds. finansowo - rozliczeniowych

6 000 zł - 6 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Krasnystaw Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

W związku z rozwojem organizacji, do naszego zakładu w Krasnymstawie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Referent ds. finansowo – rozliczeniowych

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola formalna i merytoryczna dokumentów m.in. faktur, listów frachtowych, dokumentów handlowych,

  • Wsparcie dla księgowości w prowadzeniu rozliczeń,

  • Nadzorowanie obiegu dokumentów,

  • Nadzór nad dokumentacją,

  • Kontakt z zewnętrznymi działami księgowości,

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie rozliczeń,

  • Prowadzenie statystyk i analiz dotyczących ilości przywiezionego i wywiezionego surowca,

  • Prace administracyjno-biurowe.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (wyższe mile widziane)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zdolności analityczne, dobra znajomość Excela,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • Dokładność, sumienność i systematyczność w wykonywaniu zadań,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Dobra znajomość języka angielskiego, będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

· odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym,

· zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy

· Samodzielną i odpowiedzialną pracę wraz z narzędziami niezbędnymi do pracy, możliwość doskonalenia wiedzy i doskonałą okazją rozwoju i umiejętności zawodowych.

· pakiet socjalny

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl