Szukamy osób do pracy na magazynie chłodni/szokówce

6 000 zł - 7 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Gdynia Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jesteśmy firmą cateringową o stabilnej pozycji na rynku. Nasze posiłki przygotowujemy i dowozimy do klientów z całej polski. Cały czas się rozwijamy i chcemy powiększyć nasz zespół o kolejne osoby, dlatego obecnie poszukujemy osób do pracy na chłodni/szokówce.

Zapewniamy odzież do pracy w chłodni.

Miejsce pracy mieści się w Rumi.

Praca 5 dni w tygodniu, 2 dni zawsze wolne – grafik ustalany miesięcznie.

Praca zmianowa 7:00 – 17:00, 18:00 – 3:00/4:00

Obowiązki:

  • Ważenie produktów i rozlokowanie ich na chłodni,

  • Zabezpieczenie towaru,

  • Kontrola stanu produktów - poprawność opisów, waga, ilość,

  • Współpraca z działem magazynowym, kuchnią, pakowalnią.

Wymagania:

  • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne,

  • Podstawowa znajomość produktów gastronomicznych,

  • Sprawność fizyczna,

  • Swobodna komunikacja w języku polskim.

Oferujemy:

  • stawka 27 PLN netto / za godzinę,

  • zmiana nocna od 22:00 do 5:00 dodatkowo płatne +5 PLN,

  • okres próbny umowa zlecenie,

  • po okresie próbnym kontrakt B2B - czas nieokreślony, opłacamy ZUS i podatek,

  • płatny urlop,

  • zapewniamy odzież do pracy w chłodni,

  • pełne przeszkolenie stanowiskowe,

  • możliwość skorzystania z usług księgowych na preferencyjnych warunkach,

  • prywatne ubezpieczenie na zdrowie i życie,

  • zniżki na nasze produkty,

  • możliwość dołączenia do programu Multi Sportu.

Prosimy o aplikowanie wraz z załączonym CV.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informując, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami .

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl