Pracownik Biurowy - Doradca Klienta - Handlowiec

KRISTECH technika otworowa Sp Zoo
Inowrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma KRISTECH Technika Otworowa to lider lokalnego rynku stolarki budowlanej, wieloletni partner firmy KRISPOL . Działamy nieprzerwanie od 30 lat i ciągle się rozwijamy. Naszą misją jest oferowanie klientom produktów i usług wysokiej jakości, dzięki którym chcemy być postrzegani jako Firma godna zaufania.

Obecnie poszukujemy kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku:

Handlowiec – Doradca Klienta

do pracy w naszym Biurze Handlowym w Tupadłach, Inowrocław

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracęracę w zgranym zespole profesjonalistów

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami

  • duże możliwości rozwoju zawodowego - szkolenia, zdobywanie nowych umiejętności

  • realny wpływ na kształt i rozwój firmy

  • możliwość planowania swojego czasu pracy

  • imprezy integracyjne

    Docelowe zadania na stanowisku:

  • obsługa klienta ze wskazaniem na jakość

  • realizacja celów handlowych

  • prowadzenie Social Media

  • dbanie o wizerunek Biura Handlowego

Wymagania wobec kandydatów:

  • roczne doświadczenie na stanowisku handlowca lub pokrewnym / u osób chcących zdobyć nowy zawód wymagane predyspozycje takie jak zaangażowanie oraz gotowość do nauki, odpowiedzialność, zorientowanie na cel

  • znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat B

  • mile widziane doświadczenie w szeroko rozumianej branży budowalnej

  • wysoką samodzielność w działaniu

Napisz w kilku słowach dlaczego uważasz, że ta praca jest dla Ciebie? Co spowodowało, że zainteresowałeś się właśnie tą ofertą?

Jeżeli widzisz się na tym stanowisku, prześlij do nas swoją aplikację (mile widziane dołączone zdjęcie)

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji zadzwoń – 601 513 541

Prosimy o umieszczenie w swoim CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

21 lis 2022;   from: www.olx.pl