Spawacz Elektryczny - praca od zaraz!

DB Cargo Polska S.A.
Rybnik Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

OPIS

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Rybniku:

Oferujemy:

  • Dodatkowy dzień wolny od pracy

  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do grupowego ubezpieczenie na życie

  • Pakiet sportowy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół” i kolonii dla dzieci

  • Doładowanie karty przedpłaconej - bonusy na święta

  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych

  • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

Opis stanowiska:

  • Spawanie konstrukcji stalowych przy naprawie wagonów towarowych

Profil kandydata:

  • Wykształcenie zawodowe

  • Uprawnienia spawacza metodą MIG, MAG 135

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Uprawnienia ręcznego przecinacza gazowego

  • Dostępność do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Uprawnienia hakowego, uprawnienia na suwnice z poziomu 0 - mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego - mile widziane

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Gi Group Poland S.A.
  • Rybnik
4 800 zł jeden miesiąc
Poszukujesz pracy od zaraz? Jesteś dyspozycyjny do pracy na pełen etat i chciałbyś zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w branży? Zapraszamy do aplikacji na stanowisko: Operatora maszyn przy produkcji tłumików samochodowych. Miejsce pracy: Rybnik...
3 dni temu
  • Gi Group Poland S.A.
  • Rybnik
4 800 zł jeden miesiąc

Opis:

Poszukujesz pracy od zaraz? Jesteś dyspozycyjny do pracy na pełen etat?
Zapraszamy do aplikacji na stanowisko: Operatora maszyn przy produkcji tłumików samochodowych.
Miejsce pracy: Rybnik
24 dni temu
  • Gi Group Poland S.A.
  • Rybnik
4 800 zł jeden miesiąc

Opis:

Prowadzimy rekrutację pracowników magazynowych dla renomowanej firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.
Miejsce pracy: Rybnik (ul. Przemysłowa 2c)

Pracownik magazynowy / praca od zaraz
24 dni temu
35 zł 45 zł jeden miesiąc

Opis:

Duża, międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Orzeszu, zatrudni osobę na stanowisko: Monter konstrukcji stalowych (spawacz-ślusarz)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

• Montaż konstrukcji ...

rok temu