Psycholog/Terapeuta

Osoba fizyczna (prywatna)
Poznań Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego w związku z realizowanym zadaniem publicznym „W kierunku samodzielności - mieszkania wspomagane - treningowe w mieście Poznań” poszukuje osoby na stanowisko: Psychologa /Terapeuty

Usługa świadczone będą zgodnie ze zgłaszanym zapotrzebowaniem przez uczestników w miejscu ich zamieszkania (w mieszkaniach wspomagano-treningowych).

Podstawowe zadania:

PSYCHOLOG/TERAPEUTA

Zakres usługi obejmuje pomoc w likwidacji barier w codziennym funkcjonowaniu, przełamanie lęków, barier w kontaktach z otoczeniem oraz negatywnych wzorców zachowań i tendencji autodestrukcyjnych.

Zakres ten związany jest z kontynuacją wsparcia po wyjściu z uzależnień, traumami związanymi z współuzależnieniem, DDA, żałobą, poczuciem straty, kryzysem życiowym i rozwojowym, doświadczeniem przemocy etc.

Zadaniem Psychola/Terapeuty będzie współpraca z osobami kierowanymi do mieszkań wspomaganych - treningowych (uczestników projektu). Będą to osoby zagrożone ubóstwem i wykluczeniem społecznym, t.j:

• osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających,

• osoby długotrwale bezrobotne,

• osoby opuszczające pieczę zastępczą,

• osoby niesamodzielne II i III stopnia,

• osoby niepełnosprawne

• samotne matki, rodzice wykluczeni lub zagrożeni wykluczeniem społecznym

• osoby niewydolne opiekuńczo.

Wymagania od kandydata:

· Wykształcenie wyższe na kierunku psychologa

· Doświadczenie zawodowe

· Doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym

· Sumienność, terminowość, samodzielność

Oferujemy:

· umowę zlecenie, o współpracy

· możliwość rozwoju zawodowego,

· pracę w stabilnej organizacji.

Osoby zainteresowane i spełniające wymienione kryteria prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Jeżeli jesteś osobą energiczną, otwartą, pogodną, potrafisz słuchać i lubisz pracę w terenie to czekamy na Ciebie!

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO przez Fundację Inicjowania Rozwoju Społecznego z siedzibą w Poznaniu, ul. Hoża 1, 60-591 Poznań w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO przez Fundację Inicjowania Rozwoju Społecznego z siedzibą w Poznaniu, ul. Hoża 1, 60-591 Poznań.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego z siedzibą w Poznaniu, ul. Hoża 1, 60-591 Poznań.

Dane zawarte w dokumentach rekrutacyjnych są wykorzystywane w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacji na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora jakim jest prowadzenie rekrutacji art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych- dalej RODO) lub na podstawie zgody kandydata art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jest Pani/Pan uprawniona/-y do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe przechowywane są przez okres trwania rekrutacji lub do chwili cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Za Pani/Pana odrębną zgodą dane mogą zostać przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 6 miesięcy od dnia zakończenia procesu rekrutacji.

Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcia zgody dokonuje się poprzez kontakt z Administratorem.

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl