Ajent prowadzący salon prasowy woj. podkarpackie

Tabak Polska sp. z o.o.
Dębica Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Tabak Polska Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca sieć ponad 180 salonów prasowych Trafika zlokalizowanych na terenie całego kraju, poszukuje odpowiedzialnej i przedsiębiorczej osoby do prowadzenia salonu prasowego w województwie podkarpackim w mieście Dębica

Zakres obowiązków

- Prowadzenie salonu prasowego pod znaną marką "Trafika", zgodnie z know-how Tabak Polska Sp. z o.o.

- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Poszukujemy:

- osób uczciwych, odpowiedzialnych, otwartych i lubiących kontakt z ludźmi

- gotowych do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

- przedsiębiorczych i nastawionych na sukces

- pozytywnie nastawionych do klienta

- zaangażowanych, optymistycznych i zmotywowanych do pracy

- potrafiących obsługiwać komputer

Oferujemy

- w pełni wyposażony i zatowarowany salonik prasowy

- wypracowany koncept sprzedaży oparty na wieloletnim doświadczeniu

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników sprzedaży

- doskonale dobrany asortyment

- stabilną współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej

- koszty utrzymania saloniku po stronie Tabak Polska

- profesjonalne szkolenie w pełni przygotowujące do prowadzenia salonu prasowego

- wsparcie i doradztwo w zakresie prowadzenia biznesu

- wsparcie marketingowe oraz atrakcyjne nagrody za wyniki sprzedażowe

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl