Poprowadź salonik prasowy Kolportera

Kolporter spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Pruszcz Gdański Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Poszukujemy osób zainteresowanych prowadzeniem saloniku prasowego. Jako lider rynku prasowego w Polsce oferujemy stabilną i bezpieczną formę współpracy. Nie wymagamy wkładu własnego!
Dodatkowe informacje dostępne na stronie http://ajent.kolporter.com.pl/

Zapewniamy:
• pracę w ogólnopolskiej sieci handlowej
• umowę na czas nieokreślony
• stałe, gwarantowane wynagrodzenie
• partnerski system rozliczeń i atrakcyjny system motywacyjny
• pracę na nowoczesnej platformie informatycznej, która znacznie upraszcza funkcjonowanie saloniku
• w pełni urządzony i zatowarowany salonik prasowy
• brak koniczności wnoszenia wkładu własnego
• jasne i przejrzyste reguły współpracy
• wsparcie i opiekę ze strony firmy
• podwyższanie kwalifikacji, system szkoleń
• możliwość rozwoju i awansu
• sprawdzony pomysł na rodzinny biznes
• działalność bez ryzyka

Obowiązki:
• prowadzenie saloniku prasowego Kolporter
• profesjonalna obsługa klientów
• realizacja planów sprzedażowych i akcji promocyjnych
• obsługa komputera i systemu kasowego
• dbałość o powierzone mienie i wizerunek saloniku

Oczekujemy:
• doświadczenie w pracy w obsłudze klienta
• uczciwość, niekaralność, sumienność
• zdolności handlowe, komunikatywność, dobra organizacja
• zaangażowanie i aktywność wynikająca z przyjemności pracy w handlu
• gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
30 kwi 2024;   from: www.olx.pl