Pracownik Ochrony - praca od zaraz!

Securitas Polska Sp. z o.o.
Kórnik Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Company Description

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: ​​ Pracownik ochrony

Job Description

Obowiązki:

  • Dbanie o bezpieczeństwo przy poborze opłat za autostradę,

  • patrole kontrolne wyznaczonego terenu,

  • uzupełnianie dokumentacji służbowej.

Kwalifikacje:

  • niekaralność,

  • komunikatywność,

  • punktualność i sumienność,

  • kultura osobista.

Mile widziane:

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

  • status studenta/ucznia

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie z odprowadzaniem pełnych składek ZUS,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • system zmianowy 12h,

  • terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca,

  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej międzynarodowej firmie,

  • miłą atmosferę w pracy.

Additional Information

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: h ttps://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kórnik
4 600 zł jeden miesiąc
MSU Group Sp. z o.o. stabilna oraz konsekwentnie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnokrajowym, z tradycjami od 1946 roku. Posiadamy status zakładu pracy chronionej. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Ochrony Miejsce pracy: ROBA...
11 miesięcy temu

Opis:

Oferuję pracę przy sprzedaży truskawek oraz innych owoców.

Startujemy już w piątek (10.05) !

Pracujemy codziennie od godzin porannych do późnych godzin popołudniowych.

10 dni temu
  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Kórnik

Opis:

Zakres obowiązków:

  • Rejestracja wjazdów i wyjazdów
  • Obserwowanie obiektu na monitoringu

Wymagania:

  • Kultura osobista
  • Niekaralność
  • 10 dni temu
  • Wielkopolska Agencja Pracy Sp. z o.o.
  • Kórnik

Opis:

Do naszego zespołu obecnie poszukujemy:

- Pracownika administracyjno-biurowego do działu HR -

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • ...

5 dni temu