Pracownik magazynu/firma kurierska holandia

Randstad Polska Sp. z o.o.
Plewiska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Praca fizyczna nie stanowi dla Ciebie problemu? Zależy Ci na ofercie bez tzw. wiekówki ? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie- możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji na stanowisko pracownika magazynu firmy kurierskiej!

Nie odpowiada Ci konkretnie ta oferta? Poinformuj o tym konsultanta podczas rozmowy telefonicznej- co tydzień mamy inne oferty pracy- w przypadku każdej są dwie cechy wspólne- szybki proces rekrutacji i wynagrodzenie wypłacane co tydzień!

oferujemy

  • pracę na podstawie holenderskiej umowy o pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad lub Tempo-Team
  • zapewniony dojazd do pracy
  • dodatkowo płatne nadgodziny oraz dodatki do pracy zmianowej
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pracę w miejscowości Oirschot lub Veenendaal

zadania

  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • sortowanie paczek
  • obsługa linii i maszyn transportowych oraz sortujących

oczekujemy

  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni
  • gotowości podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • podstawowej znajomości języka angielskiego
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy w Holandii jest traktowane jako dodatkowy atut

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl