Drukarz operator maszyny cyfrowej HP INDIGO

4 300 zł - 5 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Nakło nad Notecią Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Wprowadzenie do firmy

Kim więc jesteśmy. ePac jest producentem opakowań foliowych drukowanych w technologii cyfrowej. Czynniki sukcesu ePac to nowoczesne technologie produkcji, elastyczne podejście do zapotrzebowania klientów oraz najkrótszy na rynku czas realizacji zleceń. Jesteśmy nastawieni na technologię i rozwiązania. Naszą misją jest pomaganie małym markom w uzyskaniu obecności wielkiej marki.

Nasze podstawowe wartości to;

Zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta.

Pomagać naszym klientom w rozwoju

Wspieranie społeczności i lokalnych firm, które obsługujemy.

Opracowywanie zrównoważonych rozwiązań

Opis stanowiska

Szukasz postępowej i dynamicznej firmy. W takim razie ePac Polska może być miejscem dla Ciebie.

Obecnie poszukujemy Operatora Druku Cyfrowego , który dołączy do naszego zespołu. Nasi Operatorzy dostarczają zadrukowane rolki folii do dalszego procesu laminacji poprzez sprawną obsługę, kalibrację i konserwację maszyny Indigo HP 20000/ 25000

Twój zakres obowiązków

  • Regularne kalibracje Drukarki, aby zapewnić doskonałą jakość druku

  • Właściwe ustawianie maszyny zgodnie ze przekazaną specyfikacją

  • Przeprowadzanie codziennej i cotygodniowej konserwacji maszyny

  • Powiadomienie Lidera HP o konieczności naprawy sprzętu

  • Otwieranie zgłoszeń serwisowych do zespołu technicznego HP

  • Monitorowanie jakości druku podczas pracy maszyny

  • Wprowadzanie danych dotyczących produkcji, zużycia i odpadów do systemu Microsoft NAV

  • Dokładne i terminowe wypełnianie wymaganej dokumentacji, w tym raportów produkcyjnych.

  • Komunikacja z działem Prepress w razie potrzeby.

  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy i zgłaszanie wszelkich niebezpiecznych warunków pracy do kierownika produkcji.

  • Dokładnie i terminowo wypełniać wymaganą dokumentację, w tym raporty produkcyjne.

  • Uczestniczenie w bieżących szkoleniach

Nasze wymagania

WYMAGANE KWALIFIKACJE

  • Znajomość pras HP Indigo. Ddoświadczenie z HP 20000 będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Wymagane zdolności matematyczne do sporządzania raportów

  • Dbałość o szczegóły

  • Zdolność rozumienia i podążania za słownymi i pisemnymi wskazówkami

  • Zdolność do przejęcia odpowiedzialności za pracę, a także pracy w zespole

  • Silne umiejętności komunikacji werbalnej

  • Ostrość widzenia w zakresie spójności kolorów

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE ORAZ EDUKACJA

  • Szukasz Doświadczenie w pracy na produkcji, preferowane doświadczenie w druku cyfrowym

  • Pożądane jest szkolenie HP Operator 1

  • Robocza wiedza z zakresu bezpieczeństwa żywności.

To oferujemy

Możliwość bycia częścią szybko rozwijającej się, dynamicznej, skoncentrowanej na ludziach firmy. Z siedzibą w Paterku, ePac Polska jest częścią szerszej Globalnej organizacji.

Pełny etat, stałe stanowisko, 40 godzin tygodniowo.

Praca w systemie zmianowym:

6:00 do 14:00

14:00 do 22:00

22:00 do 6:00

Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia 4 300 PLN do 5 500 PLN miesięcznie

oraz premia kwartalna

14 mar 2024;   from: www.olx.pl