Elektryk/Elektromonter/Pomocnik Elektromontera

4 500 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Gniezno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zakres obowiązków:

- montaż sieci napowietrznych i kablowych nn

- montaż instalacji przemysłowych i mieszkalnych

- montaż rozdzielnic

Mile widziane:

- praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku

- prawo jazdy kat. B

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe lub pokrewne (elektryk, elektromechanik, elektronik)

Możliwość rozwijania się i zdobywania wiedzy,

Kursy i egzaminy UDT na podnośniki, uprawnienia SEP

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl