Pracownik Magazynu

D.W.O. Daniel Wójcik
Chrzanów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

O nas

  • Firma MARPANEL jest renomowanym dystrybutorem wysokiej jakości płyt warstwowych na terenie całej Polski. Zajmujemy się sprzedażą oraz dystrybucją płyt warstwowych PIR I i II gatunku, które znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle oraz wielu innych branżach

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie towaru do wysyłki

  • Rozładunek i załadunek transportu

  • Utrzymanie porządku na magazynie

  • Proste prace magazynowe

  • Obsługa wózka widłowego

    Nasze wymagania

    • Posiadać uprawnienia UDT w zakresie obsługi wózków widłowych oraz prawo jazdy kat. B.

      To oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony,

      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i doświadczenia,

      • premie uznaniowe,

      • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, nocnych i świątecznych,

      • nowoczesny sprzęt i narzędzia pracy,

      • nową odzież robocza,

      • bezpieczne warunki pracy,

      • przyjazna atmosfera w pracy,

      • możliwość pracy w systemie zmianowym,

      • możliwość udziału w szkoleniach i kursach zawodowych.

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl