Kierowca C+ uprawnienia HDS

5 090 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Człuchów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Opis

PHUP "DUET" poszukuje osoby na stanowisko kierowca kat. C+ uprawnienia HDS,

Praca na pełny etat, od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C uprawnienia HDS

  • zaangażowanie;

  • dyspozycyjność;

  • punktualność i odpowiedzialność za powierzone mienie oraz terminowość w realizacji zleceń;

  • współpraca z zespołem;

  • doświadczenie zawodowe jako kierowca samochodu ciężarowego;

  • umiejętności prawidłowego załadunku i rozładunku towarów;

  • aktualne badania psychologiczne i kurs na przewóz rzeczy;

  • karta kierowcy.

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek towarów zgodnie z wyznaczonym miejscem i terminem;

  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdu i wykonywanie rutynowych czynności serwisowych, takich jak sprawdzanie poziomu oleju, płynów chłodniczych itp.;

  • Przestrzeganie ograniczeń wagowych i wymiarowych ustalonych dla drogi oraz pojazdu;

  • Utrzymanie czystości i porządku w pojeździe;

  • Przestrzeganie przepisów dotyczących tachografu i czasu pracy kierowcy.

Oferujemy:

  • długotrwałe i stabilne zatrudnienie;

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Nie czekaj, skontaktuj się nami już teraz!

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl