RTV EURO AGD -Technik Dostawca(Kierowca), Białystok

RTV EURO AGD
Białystok Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Technik Dostawca

MIEJSCE: Centrum Logistyczne RTV EURO AGD; ul. Ciołkowskiego 165 E, Białystok

Twój zakres obowiązków

· Pakujesz do samochodu wcześniej przygotowane zamówienia i dostarczasz je na wskazany adres w regionie

· Dostarczasz zamówienia w zaplanowanych godzinach do Klientów lub sklepów RTV EURO AGD

· Przez uśmiech i uprzejmość budujesz relacje z Klientami,

· Dbasz o swoje główne narzędzie pracy – samochód służbowy, którym jeździsz,

· W każdej sytuacji otrzymasz pomoc naszego zespołu.

Nasze wymagania

· Lubisz prowadzić samochód i potrafisz znaleźć miejsca, których nie może znaleźć nawet nawigacja,

· Masz prawo jazdy kat B i przynajmniej 2 lata bezpiecznej, czynnej jazdy samochodami dostawczymi,

· Płynnie mówisz w języku polskim a rozmowa z innymi dodaje Ci energii,

· Lubisz pracować w zespole i chcesz osiągać jak najlepsze wyniki

To oferujemy

· Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

· Wynagrodzenie uzależnione od Twoich osiągnięć,

· Narzędzia do pracy: schodołaz, skrzynkę narzędziową,

· Szeroki pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, MultiSport oraz konkursy z nagrodami,

· Szkolenie wstępne, w pełni przygotowujące Cię do pracy, oparte o sytuacje wzięte z codziennej pracy naszych Pracowników – u nas nic Cię nie zaskoczy,

· Pełne przygotowanie do obsługi naszej aplikacji, w której masz kompletne i uporządkowane dane dotyczące Twojej codziennej pracy

· Wygodne narzędzia pracy oraz przestrzeń do odpoczynku - z kawą i herbatą i słodyczami

· Zdobywanie doświadczenia wraz z szybkim rozwojem oraz możliwość awansu

-Dodatkowy bonus finansowy za frekwencję 750zł brutto.

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl