Oferta pracy w Kancelarii Notarialnej

Osoba fizyczna (prywatna)
Kętrzyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

OPIS

Kancelaria Notarialna z siedzibą w Kętrzynie przy ulicy Mikołaja Kopernika 8/1 poszukuje pracownika do wykonywania prac biurowych. Mile widziani absolwenci administracji lub kierunków pokrewnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny).

Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe,

- umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

- biegłe pisanie na komputerze,

- chęć podnoszenia kwalifikacji, uczenia się,

- skrupulatność i sumienność,

- entuzjazm i pozytywne nastawienie,

- dobra organizacja pracy własnej,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- punktualność i systematyczność,

- bardzo dobra znajomość ortografii oraz interpunkcji j. polskiego,

- wysoka kultura osobista i dyskrecja,

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność kontaktu z klientem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa sekretariatu,

- zarządzanie korespondencją i przesyłkami przychodzącymi oraz wychodzącymi,

- bieżąca obsługa klienta,

- prowadzenie dokumentacji,

- przygotowywanie projektów pism.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

15 mar 2024;   from: www.olx.pl