Kontroler jakości

Osoba fizyczna (prywatna)
Lędziny Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki metali. Wykonujemy cięcie i gięcie blach, spawanie, wykrawanie oraz wiele innych usług pozwalających na kompleksową obsługę klienta. W związku z rozwojem firmy zatrudnimy pracownika na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego;

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowo – kontrolnymi;

  • dokładność i sumienność;

  • gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Zadania:

  • kontrola jakościowa i ilościowa detali na produkcji;

  • prowadzenie dokumentacji jakościowej;

  • obsługa reklamacji;

  • utrzymywanie i optymalizacja przyjętych standardów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • wynagrodzenie zawsze na czas;

  • przewidywalny grafik;

  • szkolenia oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień;

  • pakiet medyczny;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

30 lis 2022;   from: www.olx.pl