Lakiernicy poszukiwani ! Wiele miejsc pracy

EWL S.A.
Skawina Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy w Liszkach poszukujemy:

LAKIERNIKA PROSZKOWEGO

Zakres obowiązków:

  • lakierowanie powierzchni

Wymagania pracodawcy:

  • znajomość narzędzi służących do lakierowania

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony u pracodawcy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,

  • pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany

  • Bogaty pakiet benefitów.

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj i już teraz wyślij swoje CV! lub SMS o treści Lakiernik Kraków na numer +48**********81

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl