Zatrudnimy fachowców wykończeń wnętrz! - Szpachlarzy i malarzy

6 800 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
BIKSTYL
Bielsko-Biała Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Szukasz dobrze płatnej pracy jako fachowy pracownik wykończeń wnętrz?

- Zarabiaj minimum 6500 netto miesięcznie i dołącz do naszego zespołu!

Jesteście zgraną ekipą kolegów po fachu i szukacie dobrze płatnych zleceń oraz ciągłości robót? - Dołączcie do nas i bądźcie częścią czegoś większego! Na pewno znajdziemy pomysł na współpracę w myśl wygrany-wygrany!

Nasza firma pełni rolę lidera na rynku śląskim świadcząc kompleksowe usługi dotyczące aranżacji, wykończenia wnętrz oraz remontów obiektów komercyjnych, biurowych, produkcyjnych, socjalnych oraz rezydencji wraz z obsługą sprawdzonych podwykonawców.

Kogo szukamy?

Poszukujemy ambitnych, doświadczonych oraz chętnych do pracy fachowców w branży wykończeń wnętrz oraz ekip budowlanych do współpracy B2B.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac wykończeniowych wewnątrz budynków

Wymagania:

  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • szeroka wiedza na temat prac ogólnobudowlanych a zwłaszcza wykończeniowych, takich jak:

a) zabudowy gipsowo-kartonowe (ściany, sufity itd.),

b) wykonywanie gładzi gipsowych,

c) malowanie, tapetowanie,

d) glazurnictwo,

  • solidność i rzetelność,

  • umiejętność współpracy z zespołem,

  • uczciwość i komunikatywność,

  • spryt i wyobraźnia,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub współpraca B2B

  • możliwość prowadzenia brygady oraz partycypacji w wypracowanym zysku,

  • pewną i terminową wypłatę 10 dnia każdego miesiąca, (lub inny system w zależności od indywidualnych potrzeb),

  • atrakcyjne wynagrodzenie z perspektywą awansu,

  • półroczne premie,

  • komplet odzieży roboczej; polar, koszula, buty, spodnie, szelki,

  • spersonalizowy pakiet " standard " na start (metr, drewniana miara, ołówek, nóż, poziomica etc.)

  • pakiet " premium + " - osobista skrzynia narzędziowa, własne imienne elektronarzędzia, wszelkie niezbędne przybory do wykonywania prac, samochód firmowy.

Informacje dodatkowe:

  • Przedział czasu pracy: 10h dziennie,

  • Weekendy: opcjonalnie,

  • Transport na miejsce pracy: we własnym zakresie / samochodem służbowym / wraz z kolegami z zespołu po ówczesnym ustaleniu / wspólny transport spod siedziby firmy (centrum miasta),

Nasza misja...

Główną misją naszej firmy nie jest zaspokojenie potrzeb materialnych, przyświeca nam chęć kreowania wspaniałych wnętrz, dających prawdziwą wartość naszym Klientom oraz tworzenie nadzwyczajnych miejsc pracy, w których każdy może być sobą i czerpać satysfakcję oraz samorealizację z wykonywanej pracy w korzystnych warunkach.

Nie zwlekaj, wyślij swoje CV lub umów się na rozmowę w naszej siedzibie już dziś i zasil nasze szeregi!

Jak składać CV:

W CV prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

"Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

  • Kontakt pod numerem tel.: 79*******95

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:

BIK PRO Sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała, ul. 1-Maja 19, NIP: 547 214 20 52

Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: BIK PRO Sp. z o.o., , 43-300 Bielsko-Biała, ul. 1-Maja 19, NIP: 547 214 20 52 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl