MAGAZYNIER/ Operator wózka widłowego

Osoba fizyczna (prywatna)
Lubartów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Produkujemy siatkę z włókna szklanego. Jeżeli nie wiesz co to jest-nie przejmuj się, wszystkiego Cię nauczymy. Na nasz magazyn spływa coraz więcej zamówień i być może potrzebujemy właśnie Ciebie, żebyś pomógł nam w ich realizacji. W naszej firmie każdy pracownik jest ważny, a za dobrą pracę umiemy odwdzięczyć się dobrą płacą.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 4242 zł na start oraz motywujący system premiowy (po okresie próbnym),

  • umowa o pracę na pełny etat,

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie,

  • praca w systemie zmianowym,

  • kompleksowe szkolenia,

  • posiłki regeneracyjne,

  • owocowe czwartki,

  • nadgodziny dla chętnych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • przyjmowanie towarów z zewnątrz oraz z produkcji

  • obsługa kolektora magazynowego oraz systemu komputerowego

  • udział w przeprowadzaniu inwentaryzacji

  • wydawanie towarów – załadunek tir oraz tras drobnicowych

  • kompletowanie wysyłek

  • obsługa wózka widłowego

  • utrzymywanie porządku na magazynie i placu magazynowym

  • zapewnienie ciągłości dostaw surowców na produkcję

  • wykonywanie okazjonalnych dostaw oraz odbiorów towarów i surowców

Wymagania:

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • dyspozycyjność

  • uprawnienia na prowadzenie wózka widłowego

Miejsce pracy: Nasutów, koło Lublina

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego proximowego zespołu, napisz nam co potrafisz i kiedy możesz zacząć pracę. Bardzo dbamy o Twój i nasz czas, dlatego skontaktuj się z nami tylko jeśli jesteś naprawdę zainteresowany.

6 gru 2022;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Lubartów
Agencja Pracy Tymczasowej HSS WORK SP. Z O.O. (nr certyfikatu 22915) Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO nr ref. CK03/LUR Miejsce pracy: LUBARTÓW (ul. Lubelska 104) Mile widziani P...
miesiąc temu
  • Stena Recycling Sp. z o.o.
  • Lubartów

Opis:

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i kontrola stanu technicznego urządzenia oraz kontrola zużycia paliwa

  • załadunek i rozładunek surowców, klasyfikacja materiałów, układanie palet

    22 dni temu
  • HSS WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Lubartów

Opis:

Numer oferty: StPr/24/0386Obowiązki:Przewożenie materiałów wózkiem widłowymWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z ...
12 dni temu

Opis:

OFERTA PRACY

Magazynier / pracownik produkcyjny.

Opis:

Cart Box to dział spółki 4Group Sp. z o.o., który zajmuje się produkcją opakowań z tektury falistej. Oferujemy pracę w ...

11 miesięcy temu