Operator Linii Produkcyjnej

Osoba fizyczna (prywatna)
Busko-Zdrój Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Centrala Nasienna poszukuje kandydatów na stanowisko Sprzedawca w miejscowości Busko Zdrój, ul. Batalionów Chłopskich 2.

Obowiązki:

  • obsługa linii produkcyjnej,

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • zaangażowanie i dokładność

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wysokie zarobki,

  • motywacyjny system wynagrodzeń,

  • możliwość rozwoju i awansu

Oferujemy możliwość uzyskania uprawnień na wózki widłowe

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Busko-Zdrój
5 000 zł 9 000 zł jeden miesiąc
Opis: Operator koparki jednonaczyniowej kategorii 3. Wynagrodzenie od 5 000 zł wzwyż w zależności od doświadczenia. Praca na województwie świętokrzyskim.
15 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Busko-Zdrój
Opis: Kopalnia poszukuje do pracy operatora ładowarki oraz operatora koparki . Mile wiedziane prawo jazdy kategorii ,, C,, Umowa o prace . Więcej szczegółów pod numerem telefonu . Kopalnia w gminie Pierzchnica .
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Busko-Zdrój
8 000 zł 12 000 zł jeden miesiąc
Opis: Zatrudnię operatora koparki. Potrzebuję monterów, pracowników fizycznych, operatorów koparek, brygadzistów, osoby do obsługi niwelatora. Praca stała, na terenie śląska. Praca w delegacji, zapewniamy noclegi od poniedziałku do piątku, obiady ...
4 dni temu
  • Fall Work
  • Busko-Zdrój
Opis: Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej poszukujemy: Kierownika działu zakupów Lokalizacja: Busko Zdrój Obowiązki Nadzór nad realizacją strategii zakupowej Analiza rynku surowców: monitorowanie rynku metali, analizowanie trendów cenowych oraz ...
9 dni temu