Magazynier- dział pakowalnia

Osoba fizyczna (prywatna)
Brzeziny Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Opis

Dystrybutor maszyn i narzędzi ogrodniczych, budowlanych oraz części i akcesoriów dla lasu i ogrodu poszukuje pracownika na stanowisko: magazynier- dział pakowalnia .

Zakres obowiązków:

  • prawidłowe pakowanie towaru do wysyłki

  • prawidłowe wypełnianie paczek

  • oklejanie paczek listami przewozowymi

  • segregacja paczek na spedycje

Okres próbny- umowa zlecenie 3 miesiące.

Oferujemy:

  • pakiet medyczny

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • posiłki regeneracyjne w okresie zimowym

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym pon- pt (6-14/ 14-22)

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl