Pracownik fizyczny w obróbce drzewnej Włocławek

5 200 zł - 6 200 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Włocławek Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zakres obowiązków:

· Wykonywanie cięcia i ocena uzyskanych efektów,

· Mocowanie surowca w urządzeniach, przekazanie surowca do dalszej obróbki,

· Obsługa maszyn do obróbki drewna

· Zbijanie palet,

· Wizualna kontrola jakości wyrobu i układanie wyrobów

· układanie desek

· Dbanie o jakość i efektywność produkcji

Nasze oczekiwania:

• Nastawienie na długotermionową współpracę,

  • Nastawienie na pracę fizyczną w tartaku,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

• Dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu codziennych obowiązków,

• Znajomość obsługi maszyn tartacznych oraz obróbki drewna będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, nawet bez okresu próbnego,

· Atrakcyjny system nagród miesięcznych;

· Opiekę mentora podczas procesu wdrożenia;

· Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;

· Program poleceń pracowniczych;

· Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

· Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego;

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

11 lip 2023;   from: www.olx.pl