Praca przy pakowaniu towarów

Osoba fizyczna (prywatna)
Łosice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Witam,

Oferuję pracę przy pakowaniu towarów.

Na czym polega praca?

Prawidłowa obsługa maszyny pakującej

Kontrola jakości towaru pakowanego ( wagowa oraz wizualna)

Oklejanie kartonów, zabezpieczanie palet do wysyłki

Dbanie o czystość maszyny i porządek na stanowisku pracy

Przewożenie gotowego wyrobu do magazynu

Co oferujemy?

Umowę o pracę

Jasny zakres obowiązków

Brak stresu i nerwowej atmosfery

Czego oczekujemy:

Gotowość do zrobienia badań sanitarno-epidemiologicznych

Samodzielność

Gotowości do pracy ( możliwa praca w weekendy)

Chęci do pracy i pozytywnego nastawienia

Braku przeciwwskazań do pracy fizycznej

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łosice
50 zł 150 zł jedna godzina
Opis: Praca dla kierowcy - dostawcy w Domu Pomocy Społecznej w Ptaszkach. Praca dodatkowa. Ważna dyspozycyjność w godzinach wieczorowych. Usługa wykonywana własnym środkiem transportu Codziennie lub co drugi dzień, w godzinach 20-22. Praca polegająca na ...
26 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łosice
8 000 zł 13 000 zł jeden miesiąc
Opis: Praca od ZARAZ! Opiekun/ka osób starszych Posiadam wiele ofert pracy dla osób ze znajomością języka Niemieckiego podstawową, komunikatywną, biegłą. jeżeli nie znasz języka oferuję doszkolenie z podstaw. Zadzwoń 5 0 2 9 1 3 0 7 4 Zapewniam: * ...
26 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łosice
Opis: Zatrudnię pracownika na fermie drobiu w miejscowości Kopce w powiecie łosickim, woj. mazowieckie Wymagania i obowiązki: -dbanie o dobrostan zwierząt -drobne naprawy sprzętu - odpowiedzialność za powierzone narzędzia oraz sprzęt - umiejętność jazdy ...
22 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łosice
Opis: Witam Szukam pracownika do układania kostki przy nagrobkach, montażu nagrobków. Wypłata raz w tygodniu. Aby uzyskać więcej informacji proszę o kontakt tel. 6 9 1 8 1 2 4 4 2
3 lata temu