Płatny staż/Praktyka Doradca Klienta, Phinance, Trójmiasto

3 500 zł - 4 500 zł jeden miesiąc
Phinance S.A.
Gdańsk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

W Phinance zapewniamy profesjonalne doradztwo finansowe klientom już od 20 lat. Oferujemy ponad 970 produktów w 45 oddziałach w całej Polsce. Jako jedna z największym firm pośrednictwa finansowego w kraju, dajemy doskonałe możliwości rozwoju naszym pracownikom.

Pomożemy Ci stać się jednym z najlepszych doradców finansowych w Polsce, nawet, jeśli jeszcze nie masz doświadczeni!

Zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb klienta indywidualnego/biznesowego (prowadzenie konsultacji na żywo/online w zakresie finansów osobistych)
  • Analiza umów, które klienci już mają ocena opłacalności
  • Doradztwo w zakresie produktów finansowych
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Phinance
  • Praca na systemie CRM

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy

  • Część pracy możesz wykonywać w biurze, pozostałą część zdalnie (np. w domu)
  • Możesz pracować w pełnym zakresie godzin lub możesz traktować tę pracę jako zajęcie dodatkowe (praca studencka, praca dodatkowa)
  • Godziny pracy są elastyczne
  • Wdrażamy Cię od zera, masz opiekę mentora, z którym ustalasz kierunek Twojego rozwoju, aby Twoje zarobki rosły systematycznie
  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizje
  • Wsparcie podczas wdrożenia (przez pierwsze 12 miesięcy) do 4000 PLN, w zależności od doświadczenia, z którym zaczynasz
  • Prowizje zależą od Twojej aktywności. Po min. roku łączne zarobki mogą wynosić średnio 8000 PLN.
  • Dostęp do wewnętrznej bazy klientów
  • Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
  • Możliwość skorzystania z Multisportu
  • Zniżki pracownicze na produkty finansowe
  • Umowa, która daje Ci najwyższy zysk netto z zarobionych pieniędzy współpraca na działalności gospodarczej, statusie studenta lub na umowie-zlecenie
1 maj 2024;   from: www.olx.pl