Doradca Klienta - Sprzedawca

3 700 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Poznań Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

W związku z rozwojem Kancelarii poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA

OFERUJEMY:

· Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

· Praca od poniedziałku do piątku 8:00 -16:00 w siedzibie Firmy

· Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy

· Możliwość rozwoju osobistego

WYMAGANIA:

· Wykształcenie min. Średnie

· Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS OFFICE

· Umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista

· Zaangażowanie i systematyczność w realizacji celów

· Doświadczenie w sprzedaży.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· Kompletowanie dokumentów potrzebnych do przygotowania oferty

· Pomoc w znalezieniu najlepszego rozwiązania sprawy

· Telefoniczna obsługa klientów

· Sprzedaż oferowanych produktów

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Poznań
28 zł 30 zł jedna godzina
Opis: Do Salonu z bielizną Esotiq, Galeria Pestka, szukamy osoby na stanowisko sprzedawca/doradca klienta, na 3/4 etatu. Oferta skierowana do studentek z dyspozycyjnością w tygodniu lub w weekendy. KONIECZNE doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta ...
10 miesięcy temu
Opis: BoSofa spółka z o.o. Dystrybutor mebli SWALEN poszukuje kandydatów na stanowisko: SPRZEDAWCA – HANDLOWIEC Miejsce pracy: Poznań ( Galeria Polskie Meble), Komorniki ( Galeria Top Meble) Sprzedawca w salonie firmowym będzie odpowiedzialny za: - ...
11 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Poznań
28 zł 30 zł jedna godzina
Opis: Szukam doradce klienta do sklepu monopolowego Duży Ben. Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze cały etat lub pól etatu stawka 28 zł/godzine umowa zlecenia student do 26 lat Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV
3 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Poznań
6 000 zł 8 000 zł jeden miesiąc
Opis: Poszukujemy osoby z doświadczeniem w branży. Z pełnym zaangażowaniem w prace Dyspozycyjne Zorganizowane Komunikatywne Oferujemy atrakcyjne. Wynagrodzenie Praca w centrum handlowym Od pon do pt 10-18 i sob 10-14
9 miesięcy temu