Pomoc kuchenna/kucharz

4 250 zł - 4 800 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Lubin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Pizzeria Parma poszukuje osoby na stanowisko pomoc kuchenna/kucharz.

Praca na pełen etat, 4dni w tygodniu w godzinach 12-22, a w weekendy 12-23.

Istnieje możliwość pracy zmianowej.

Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności.

Doświadczenie mile widziane, ale nie wymagane.

Obowiązki:

Przygotowanie potraw z menu zgodnie z obowiązującymi standardami ( krótkie menu, kuchnia włoska)

Przygotowanie składników do gotowania, w tym porcjowanie, siekanie i przechowywanie żywności.

Monitorowanie jakości żywności.

Zapewnienie świeżości składników i produktów końcowych.

Prezentowanie, przyozdabianie i aranżowanie gotowych dań.

Utrzymywanie czystego i bezpiecznego miejsca pracy.

Dezynfekcja miejsca pracy, sprzętu i naczyń.

Monitorowanie poziomu zapasów.

Podawanie posiłków w razie potrzeby.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny.

30 sty 2024;   from: www.olx.pl