Przedstawiciel handlowy

8 000 zł - 15 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Sulejówek Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma budowlana zajmująca się budową obiektów sportowych zatrudni:

Przedstawiciela handlowego:

Oczekiwania:

- wykształcenie średnie lub wyższe

- doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

- dyspozycyjność

- predyspozycje handlowe

- zdolności negocjacyjne

- komunikatywność

- motywacja do pracy

- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

- spotkania z projektantami i inwestorami

- realizacja ustaleń handlowych

- znajomość zagadnień prawa zamówień publicznych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie B2B/ umowa o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- niezbędne narzędzia pracy

- pakiet usług sportowych

Aplikacje proszę składać za pośrednictwem OLX

27 lut 2024;   from: www.olx.pl