Kierowca Bolt/Uber/Krajowy przewóz osób

8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Zielona Góra Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Taxi Vel poszukuje kierowcy na pełen etat bądź dorywczo. Jesteśmy zgranym zespołem w którym panuje przyjazna atmosfera. Jesteśmy Partnerami Flotowymi Bolta i Ubera, ale także współpracujemy z innymi firmami i naszymi indywidualnymi klientami wykonując transporty po całej Polsce.

Oferujemy:

  • Sprawne samochody marki Toyota z automatyczną skrzynią biegów.

  • Umowę na zlecenie.

  • Elastyczny grafik, ustalany co tydzień.

  • Rozliczenie 50/50 w przypadku aplikacji, a w przypadku klientów indywidualnych kilometrówkę.

  • Wypłata w każdy wtorek.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat.B minimum 2 lata.

  • Zaświadczenie o niekaralności.

  • Badania lekarskie oraz psychologiczne.

Obowiązki:

  • Bezpieczne przemieszczanie się z punktu A do punktu B.

  • Dbanie o czystość samochodu.

  • Informowanie na temat stanu technicznego pojazdu.

  • Punktualność.

Zainteresowanych proszę o wysłanie CV poprzez OLX bądź e-mail.

11 paź 2023;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Zielona Góra
4 000 zł 10 000 zł jeden miesiąc
Prestige Group jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. W naszej flocie posiadamy nowe komfortowe samochody marki Toyota. Zatrudnimy pracowników na stanowisko kierowca taksówki Bolt/Uber/Free Now Gwarantujem terminowe wypłaty wynagr...
3 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Zielona Góra
4 000 zł 9 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Lubuskie Taxi największy Partner Flotowy BOLT, UBER, FREENOW w Zielonej Górze poszukuje pracowników na stanowisko Kierowcy.

Zatrudnimy pracowników na stanowisko kierowca taksówki Bolt/Freenow/Uber

14 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Zielona Góra

Opis:

Zielonogórska firma współpracująca z Bolt/Uber/FreeNow zatrudni kierowców kat. B.

OFERUJEMY:

Zarobki uzależnione od zaangażowania kierowcy: 4500-8500 zł netto/miesiąc

Jazdę na trzech aplikacjach co zwiększa zarobki ...

9 dni temu
  • KOMSAT2
  • Zielona Góra
3 000 zł 7 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Praca jako kierowca kat. B TAXI ( Bolt, Freenow).
Zacznij zarabiać z nami.

Jeśli masz dość nieuczciwych partnerów flotowych którzy zalegają z wypłatami u nas nie musisz się o to martwić. Pieniądze masz od PIERWSZEGO DNI ...
rok temu