Praca kierowca/pizzerman

Osoba fizyczna (prywatna)
Siedlce Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Poszukujemy kandydatów na stanowiska: kierowca pizzerman

Wymagania:

książeczka sanepidowska (możliwość wyrobienia) prawo jazdy kategorii B - kierowca Kultura osobista i umiejętność pracy w zespole Odpowiedzialność, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

Przyjazną atmosferę pracy Możliwość zdobycia nowych umiejętności i rozwoju zawodowego Przyuczenie do pracy w przypadku braku doświadczenia.

1 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Siedlce
Zatrudnię na stanowisko kierowca/kurier Kurierka Stała trasa Stały rejon Wymagania: - prawo jazdy kat. B - odpowiedzialność - rzetelność - punktualność Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w kierowaniu autem dostawczym. Pr...
8 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Siedlce

Opis:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko kierowca- kuriera. Świadczymy usługi dla grupy DPD. Praca polega na dostarczaniu i odbieraniu przesyłek na stałym rejonie.

Praca 5 dni w tygodniu!

WYMAGANIA:

- prawo jazdy kat ...

rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Siedlce
4 400 zł 6 800 zł jeden miesiąc

Opis:

Dzień dobry, poszukiwany kierowca kurier

Oferuje:

-Stała trasa
-Rejon ,,wiejski,,
-Wszystkie weekendy wolne
-Wynagrodzenie 4400-5000 na rękę
-nauka topografii rejonu oraz obsługi sprzętu
12 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Siedlce
5 800 zł 6 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Witam

Zatrudnię kierowcę do jazdy pod Firma DPD

Praca poniedziałek - piątek

Opis stanowiska :

· praca w charakterze kierowcy kat C

· start pracy 7.00

· załadunek w Siedlcach punkty docelowe ...

rok temu