Brygadzista tapicerni

6 500 zł - 9 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Ostrzeszów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, producent mebli tapicerowanych Meble Roberto poszukuje kandydatów/kandydatki gotowych podjąć pracę na stanowisku: Brygadzista tapicerni

Opis stanowiska:

• odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie działu tapicerni

• nadzorowanie realizacji prac produkcyjnych zgodnie z harmonogramem

• organizacja pracy działu

• zarządzanie grupą ok. 25 pracowników

• kontrolowanie procesu produkcyjnego

• rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

• nadzór jakościowy nad procesem produkcji i kontrola jakości gotowego wyrobu

• przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze

• atrakcyjne wynagrodzenie

Oczekujemy:

• mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku

• umiejętności zarządzania zespołem pracowników oraz koordynowanie ich pracy

• dobrej znajomości pakietu MS Office

• współpracy z pozostałymi działami firmy

• dyspozycyjności, dokładności, solidności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę

• bardzo dobrej organizacji czasu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 530 322 122 lub przesłanie CV bezpośrednio za pośrednictwem portalu OLX.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

1 maj 2024;   from: www.olx.pl