Koordynator Apartamentów na Wynajem - ROWY DĘBINA PODDĄBIE

5 300 zł - 5 350 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Ustka Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Poszukuję dyspozycyjnej osoby z prawem jazdy do pracy na stanowisko koordynatora apartamentów na stałe (cały rok).

Obowiązki:

  • Sprzątanie i kontrola jakości sprzątań w apartamentach, uzupełnianie braków wyposażenia oraz zamawianie potrzebnego wyposażenia,

  • Koordynowanie zameldowań i wymeldowań gości w apartamentach, zarządzanie wynajmem długoterminowym i krótkoterminowym,

  • Rozliczanie gości za pobyt,

  • Komunikacja z zespołem obsługującym apartamenty oraz zgłaszanie napraw i usterek,

  • Kontrola stanu magazynów.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność, punktualność, odpowiedzialność, dokładność, samodzielność i samodyscyplina.

Forma Zatrudnienia:

  • Do ustalenia na początku, docelowo umowa o pracę.

Oferujemy:

  • Bezpieczną i stabilną pracę w branży wynajmu apartamentów,

  • Samochód służbowy, telefon, sprzęt i środki chemiczne do realizacji zleceń,

  • Koszty dojazdu do pracy pokrywane przez firmę,

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • Wynagrodzenie 4000 na rękę

Praca obejmuje obszar ROWY, DĘBINA i PODDĄBIE.

Pokrywam koszty dojazdu.

20 mar 2024;   from: www.olx.pl