Mechanik samochodowy elektromechanik Jędrzejów

5 000 zł - 8 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Jędrzejów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

OFERTA PRACY NA STANOWISKO: MECHANIK SAMOCHODOWY

Warsztat samochodowy działający od ponad 10 lat w Jędrzejowie zatrudni samodzielnego mechanika/ elektromechanika samochodowego do pracy przy naprawach i obsłudze samochodów osobowych i dostawczych.

Opis stanowiska

  • realizacja bieżących napraw aut

  • wymiany układu zawieszenia

  • wymiany rozrządu

  • wymiany sprzęgieł

  • serwis układu hamulcowego

  • serwis układu kierowniczego

  • podstawowe naprawy układu elektrycznego

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dbanie o czystość oraz powierzony sprzęt

  • chęć rozwoju

  • odpowiedzialność

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie

  • możliwość rozwoju

  • elastyczne godziny pracy

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie stosowne do kwalifikacji.

Tel. 7.8.8.8.4.8.5.4.3.

4 kwi 2022;   from: www.olx.pl