Mechanik Samochodowy

8 000 zł - 12 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Goleniów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Mechanik Pojazdów Samochodowych: - zapewniamy dojazd do pracy!

Warsztat samochodowy " Dzik Garage " w Goleniowie, w związku z rozwojem poszukuje osób na stanowisko samodzielnego Mechanika Samochodowego.

Możliwość pracy na procent ( zapewniamy dużą ilość zleceń ! )

oraz możliwość pracy na godziny na umowie!

Miejsce pracy: ul. Rzemieślnicza 12, Goleniów

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenie przy samodzielnych naprawach samochodów

- wysoką jakość napraw

- dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

- dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

- pozytywne nastawienie do pracy

- dobrą organizację pracy - punktualność, rzetelność

Oferujemy:

- wysokiej jakości sprzęt i narzędzia

- prywatną opiekę medyczną

- dobrą atmosferę pracy

- możliwość podnoszenia swoich umiejętności

- zniżki na produkty samochodowe i usługi

- dostęp do wyposażenia i narzędzi warsztatowych

- atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

2 sie 2023;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

Opis: Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej. Dział Utrzymania Ruchu Mondi Szczecin Sp. z o.o. potrzebuje Twojego wsparcia na stanowisku: Mechanik przemysłowy. Twój profil •Wykształcenie techniczne, •Uprawnienia SEP do 1kV mile ...
3 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Goleniów
Opis: Zakres obowiązków: Usuwanie awarii oraz usterek maszyn i urządzeń; Zapewnienie ciągłości procesów produkcji; Dokonywanie przeglądów oraz konserwacji; Prowadzenie dokumentacji działowej. Nasze wymagania: Doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn i ...
2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Goleniów
6 400 zł 9 000 zł jeden miesiąc
Opis: Jeżeli interesujesz się nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi z branży rowerowej, jeżeli lubisz jeździć rowerem, jeżeli chcesz pracować z zespołem na którego pomoc możesz zawsze liczyć to dobrze trafiłeś. Zadania zatrudnionej osoby: - Serwisowanie ...
2 lata temu