Kierowca międzynarodowy C+E

Uniq Logistic Sp. z o.o. Sp.j
Łódź Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jesteśmy prężnie działającą i stale rozwijającą się firmą z branży TSL. Na rynku działamy od 16 lat, stale powiększając swój zespół oraz zasięg działania. Oferujemy naszym Klientom transport drogowy (międzynarodowy i krajowy), morski oraz usługi magazynowo - logistyczne. Celem firmy jest dostarczenie klientom usług najwyższej jakości w przystępnej cenie, dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Opis stanowiska:

  • przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

  • wyjazdy w systemie 2 tygodniowym po krajach UE z zachowaniem norm czasu jazdy i pracy

  • pojedyncza obsada

  • dbanie o powierzone mienie

  • dostawa przewożonego towaru w wyznaczonym czasie

  • kompletowanie dokumentów przewozowych

Wymagania:

· prawo jazdy C+E, karta kierowcy

· minimum roczne doświadczenie jako kierowca

· świadectwo kwalifikacji

· zaangażowanie, dyspozycyjność,

  • zaangażowania i odpowiedzialności za powierzony sprzęt

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • opiekę profesjonalnych spedytorów,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim,

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia w oparciu o płacę zasadniczą, premie i diety.

  • Pracę z zachowaniem 100% norm czasu pracy kierowców

  • pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie pracownicze, pakiet socjalny)

Jeżeli nasza oferta wyda się Tobie atrakcyjna skontaktuj się z nami telefoniczne –

tel. 512 007 462

19 lut 2021;   from: www.olx.pl