Wdrożeniowiec/serwisant sprzętu komputerowego

Osoba fizyczna (prywatna)
Kielce Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

AKOMA - dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się informatyzacją oraz opieką informatyczną placówek medycznych poszukuje wdrożeniowca/serwisanta sprzętu komputerowego

Opis stanowiska:

- instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego (serwery, komputery, drukarki itp.) oraz sieci komputerowych

- serwis i wsparcie techniczne

Wymagamy:

- preferowane wykształcenie związane z informatyką

- biegłą znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows (w tym Windows Server)

- biegłą znajomość pakietu biurowego Microsoft Office,

- znajomość funkcjonowania sieci lokalnych, zagadnień z zakresu sieci LAN i WAN,

- umiejętność instalacji, obsługi, konfiguracji sprzętu komputerowego oraz peryferyjnego,

- umiejętność diagnozowana i usuwania podstawowych awarii sprzętu komputerowego użytkownika końcowego,

- umiejętności konfiguracji VPN

- samodzielności i dyspozycyjności

- dobrej organizacji pracy

- prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

- doświadczenie na stanowisku wdrożeniowca/serwisanta

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat

- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

2 maj 2024;   from: www.olx.pl