Fryzjer stylista / Fryzjerka stylistka

Osoba fizyczna (prywatna)
Zabrze Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Poszukuję fryzjera lub fryzjerki z doświadczeniem do prężnie rozwijającego się salonu Studio Fryzur Patrycja Pelka. Jeżeli jesteś osobą ambitną i fryzjerstwo jest Twoją pasją to zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie Patrycja :)

Zakres obowiązków :

Wykonywanie różnorodnych zabiegów fryzjerskich ( strzyżenia, koloryzacje )

Doradztwo w kwestii pielęgnacji włosów oraz doboru odpowiedniej fryzury

Dbanie o utrzymanie dobrych relacji z klientem

Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Moje wymagania :

Doświadczenie w pracy jako fryzjer/fryzjerka

Znajomość trendów i technik fryzjerskich

Dbałość o wysoką jakość usług oraz satysfakcję klienta

Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem

Punktualność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków

To oferuję :

Umowę o pracę na pełny lub pół etatu

Stałą podstawę wynagrodzenia + prowizję

Pracę w sobotę dodatkowo płatną

W pełni wyposażone nowe stanowisko pracy

Pracę w komfortowych warunkach

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl