Pracownik Budowlany/ Domki jednorodzinne – Wymagane doświadczenie

27 zł - 30 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Toruń Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma budująca domki jednorodzinne tworzy kolejne brygady, zatrudnimy od zaraz pracowników na stanowisko Pracownika budowlanego.

Praca stacjonarna w okolicach miasta Toruń, czasami wyjazdy 3 dniowe. Oferujemy stabilne zatrudnienie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

prace budowlane w zakresie

*Prace ziemne, przygotowanie podłoża

*Płyty fundamentowe

*Zbrojenia płyt, wieńce

*Betonowanie

*Prace murarskie

*Drobne prace hydrauliczne

*Sufity podwieszane GK

*Prace przy kostce

*Prace przy ogrodzeniach

*Fachowiec „ZŁOTA RĄCZKA”

Jeżeli posiadasz doświadczenie przynajmniej w jednej z tych dziedzin

ZADZWOŃ KONIECZNIE T. 66*******07

NASZE WYMAGANIA:

*samodzielność i odpowiedzialność

*wszechstronność

*skuteczność i efektywność

*zaangażowanie

*dobra organizacja pracy

*umiejętność pracy w zespole

*przestrzeganie zasad i przepisów BHP

MILE WIDZIANE:

*umiejętność czytania rysunku technicznego

*prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

*umowę o pracę –pełen etat z zachowaniem dobrych i stabilnych warunków zatrudnienia adekwatnych do kwalifikacji.

*możliwość umowy zlecenia

*wynagrodzenie zawsze na czas

*możliwość wypłaty tygodniówek (do ręki)

* możliwość awansu na brygadzistę (osoba z największymi umiejętnościami)

*miłą atmosferę pracy

2 maj 2024;   from: www.olx.pl