Specjalista ds. sprzedaży Dąbrowa stawka 31zł/h brutto+premie

31 zł - 56 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Dąbrowa Górnicza Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

DĄBROWA GÓRNICZA I OKOLICE !

Szukamy AMBASADORÓW MARKI IQOS - osób odpowiedzialnych za bezpośredni kontakt z klientem w wybranych punktach sprzedaży detalicznej.

Praca przy długoterminowym projekcie branży tytoniowej dla marki IQOS.

Oferujemy :

- stawkę godzinową w wysokości 31 zł brutto, (dla studenta poniżej 26 roku życia brutto=netto),

- wysokie premie sprzedażowe,

- godziny pracy dostosowane do Twojej dyspozycyjności oraz ruchu w punktach,

- szkolenia,

- wsparcie koordynatora.

Oczekujemy :

- pełnoletność,

- dyspozycyjność: min. 20 h/tydzień i więcej,

- komunikatywność i otwartość.

Miejsce pracy: punkty sprzedaży detalicznej.

Do zgłoszenia wymagane załączenie CV.

2 maj 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Dąbrowa Górnicza
Impel Facility Services Sp. z o.o., spółka będąca częścią Grupy Impel, świadcząca kompleksowe usługi z obszaru facility management. Specjalista ds. Obsługi Klienta Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza ( tryb pracy mobilno-biurowy ) Zakres zadań:...
4 dni temu
  • ALBA MPGK Sp. z o.o.
  • Dąbrowa Górnicza

Opis:

W związku z dynamicznym rozwojem

ALBA

poszukuje osób zainteresowanych objęciem stanowiska:

Specjalista ds. obsługi klienta - 1 osoba

Miejsca pracy: Chorzów ul. Bytkowska 15

4 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Dąbrowa Górnicza

Opis:

Firma FNUR Sp. z o.o. mająca siedzibę w Dąbrowie Górniczej poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. klimatyzacji w Dąbrowie Górniczej.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie:

- realizacja ...

6 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Dąbrowa Górnicza
4 500 zł 6 500 zł jeden miesiąc

Opis:

Zakres obowiązków:

  • Kontrola wejściowa i finalna produktów

  • Kontrola jakości w procesie

  • Realizacja działań naprawczych i prewencyjnych

  • Zgłaszania problemów ...

8 dni temu