Praca dla Trenera Personalnego- Rzeszów

Osoba fizyczna (prywatna)
Rzeszów Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Jesteś trenerem personalnym, który potrafi motywować innych i emanuje pozytywną energią? Właśnie Ciebie potrzebujemy w naszym zespole!

Poszukujemy trenera personalnego, który będzie prowadził zajęcia indywidualne w naszym studio treningowym.

MIEJSCE PRACY : Rzeszów, ul. Geodetów 3

FORMA WSPÓŁPRACY : umowa zlecenie lub własna działalność.

WYNAGRODZENIE : zależne od formy współpracy, doświadczenia, zaangażowania, oraz ilości prowadzonych treningów

Jakie umiejętności są dla nas ważne ?

  • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu prowadzenia treningu personalnego.

  • Chcesz się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności trenerskie.

  • Potrafisz dopasować poziom treningu do możliwości podopiecznego oraz jego stanu zdrowia.

  • Potrafisz motywować i prowadzić podopiecznego w kierunku zmian zdrowotnych i poprawy sylwetki.

  • Jesteś komunikatywny i łatwo nawiązujesz relacje z innymi.

  • Chętnie pracujesz w zespole.

  • Interesujesz się zdrowym trybem życia, regularne trenujesz siłowo i dbasz o własną formę.

  • Dyspozycyjność: minimum 30 godzin tygodniowo.

Co dodatkowo nas ucieszy?

  • Jesteś studentem lub ukończyłeś studia: AWF/ Fizjoterapia lub Dietetyka.

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu treningów personalnych

  • Chcesz się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności trenerskie

  • Jesteś otwarty na tworzenie materiałów w Social Mediach

Jakie zadania chcemy Ci powierzyć?

  • Prowadzenie treningów personalnych zgodnie z naszymi standardami

  • Przygotowywanie planów treningowych dla podopiecznych.

  • Monitorowanie progresu treningowego, a także ogólnych postępów podopiecznego oraz współpraca z naszym dietetykiem w celu realizacji założeń

  • Motywacja swoich podopiecznych do stałej realizacji założeń treningowych i dietetycznych. Wsparcie na każdym etapie współpracy.

Na co możesz u nas liczyć?

  • Ciągły rozwój – dbamy o jakość naszej usługi i wiedzę merytoryczną naszych trenerów, dlatego regularnie organizujemy szkolenia wewnętrzne

  • Praca w przyjaznej atmosferze – jesteśmy zgranym zespołem, który się wspiera i dba o pozytywne relacje.

  • Nowoczesne studio treningowe – to kameralna, w pełni wyposażona siłownia do Twojej dyspozycji.

  • Ciągłość pracy – pozyskujemy klientów za Ciebie, żebyś Ty mógł skupić się na prowadzeniu swoich podopiecznych.

Stawiamy na relacje, mówimy do siebie po imieniu – możesz liczyć na swobodną i koleżeńską atmosferę już podczas pierwszej rozmowy. Czekamy na Ciebie!

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, nie zwlekaj! Aplikuj. Prześlij CV z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Elite Studio spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rzeszowie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

2 maj 2024;   from: www.olx.pl