Kelner/ka, Barman/ka - Piwiarnia Miejska Siedlce

Osoba fizyczna (prywatna)
Siedlce Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Piwiarnia Miejska Siedlce zatrudni weekendowo osobę na stanowisko Kelner/ka, Barman/ka

Opis stanowiska:

  • obsługa gości restauracji zgodnie ze standardami

  • przyjmowanie zamówień i doradztwo w wyborze dań i napojów

  • rozliczanie płatności

  • realizowanie zamówień

  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • dobra organizacja i chęć do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

  • gotowość do pracy w weekendy oraz w godzinach wieczornych

  • doświadczenie mile widziane

Oferujemy:

  • terminowe wynagrodzenie

  • elastyczny grafik

  • przyjazną atmosferę

Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem.

2 maj 2024;   from: www.olx.pl