Pracownik Techniczny - praca w Mielnie

Osoba fizyczna (prywatna)
Koszalin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Aktualnie poszukujemy pracownika technicznego dla jednej z hal zabawowych w Mielnie w spółce Holiday Park & Fun

Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie. Praca od 20 maja .

Zakres obowiązków:

· Wykonywanie bieżących napraw serwisowych, montażowych, konserwacyjnych

· Pomoc techniczna na terenie hali zabawowej

· Bieżąca konserwacja oraz usuwanie awarii urządzeń w zakresie elektryki

Oczekiwania:

· Doświadczenie w wykonywaniu prac związanych z elektryką

· Umiejętności diagnozowania przyczyn awarii

· Odpowiedzialność i samodzielność

· Gotowość do pracy fizycznej

· Dbałość o jakość wykonywanej pracy

· Zdolność zwracania uwagi na szczegóły

Oferujemy:

· Nastawienie na współpracę w okresie wakacyjnym

· Współpraca w oparciu o umowę zlecenie

· Bezpłatne zakwaterowanie

· Elastyczny grafik

· Współpraca w systemie zmianowym

2 maj 2024;   from: www.olx.pl