Mechanik serwisant sprzętu ogrodniczego, Diler Husqvarna

AD Sp. z o.o.
Kutno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jeśli interesujesz się mechaniką a ponadto lubisz kontakt z ludźmi to zapraszamy do naszego zespołu. Jesteśmy rozwijającą się firmą, współpracującą ze światowymi liderami sprzętu ogrodniczego oraz budowlanego.

Szukamy pracownika do naszego oddziału w Płocku.

Zakres obowiązków :

  • Wykonywanie napraw urządzeń ogrodniczych.

  • Wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

  • Diagnozowanie usterek.

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji serwisowej.

  • dbanie o kontakt z klientem

Oczekiwania:

  • Znajomość budowy maszyn ogrodniczych.

  • Mile widziane doświadczenie przy naprawie urządzeń spalinowych i elektrycznych

  • Samodzielność, zaangażowanie i motywacja do pracy,

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

  • szkolenia

  • ubranie robocze

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny

2 maj 2024;   from: www.olx.pl