Kierownik budowy - Niemcy (Saksonia)

Osoba fizyczna (prywatna)
Zielona Góra Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Praca dla kierownika budowy na terenie Niemiec - Chemnitz

  • Rodzaj współpracy: Umowa o pracę

  • Wymiar pracy: Pełen

  • Wymagany język niemiecki: W mowie i piśmie

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami budowlanymi

  • Koordynacja i kontrola podwykonawców.

  • Zamawianie materiałów, ustalanie terminów na budowie.

  • Sporządzanie pomiarów robót, bieżąca kontrola kosztów, raportowanie .

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu budowami w budownictwie mieszkaniowym.

  • Znajomość VOB (lub chęć przyuczenia)

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość języka niemieckiego (min. B1)

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki (premie urlopowe i świąteczne)

  • Telefon i laptop służbowy.

  • Przyjazna i partnerska atmosfera w pracy.

Dane kontaktowe:

KB Bau und Handel GmbH

Fritz-Matschke-Str. 14

09113 Chemnitz

2 maj 2024;   from: www.olx.pl