Palacz kotłowni węglowej / pracownik gospodarczy

Osoba fizyczna (prywatna)
Wieleń Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnimy palacza c.o. / pracownika gospodarczego

Wymagania:

  • mile widziane jest posiadanie uprawnień palacza c.o. pow. 50 kW

  • mile widziane jest posiadanie uprawnień UDT na dźwigi towarowo-osobowe

  • mile widziane jest doświadczenie

  • gotowość do pracy w ruchu ciągłym

  • dobra organizacja pracy, sumienność

Obowiązki:

  • nadzór nad prawidłową pracą oraz obsługą kotłów

  • czyszczenie kotłów

  • dbanie o czystość pomieszczeń kotłowni

  • różne prace gospodarcze na terenie osiedla

Oferujemy:

  • szkolenia

  • umowę o pracę

  • fundusz socjalny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli w CV"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych/DZ.U.z 2016 poz.922."

2 maj 2024;   from: www.olx.pl