Pizzerman -/ka praca w Dąbkach 6000 - 7500 netto/ m-c

5 800 zł - 7 200 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Darłowo Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Poszukujemy pracowitej i odpowiedzialnej osoby do pracy na stanowisko Pizzermana do gastro w Dąbkach.

Praca w okresie od końca kwietnia do końca września.

Wymagania:

· Zakres obowiązków: przygotowanie stanowiska do pracy, przygotowanie pizzy,

dbanie o otoczenie

· umiejętności i doświadczenie w pracy z pizzą

· organizacja pracy i funkcjonowania na kuchni

· aktualne badania epidemiologiczne

· zaangażowanie i sumienność wykonywanych obowiązków

Oferujemy:

· Wynagrodzenie netto: 28-30 zł /h

· Praca w systemie zmianowym 200-250 h/ m-c

· możliwość pracy w dodatkowych godzinach

· możliwość zakwaterowania

· system premiowania pracy

· normalną atmosferę pracy w zespole

26 mar 2024;   from: www.olx.pl